Gündem

Emekliye Maaş Promosyonu Müjdesi! Bunu Yapan Emekliler 900 TL Emekli Maaşı Promosyonu Alacak!

Kamu bankaları ve özel bankalar arasında emekli maaşı ödemeleri için büyük rekabet yaşanırken emekli maaş promosyonu rakamları da katlanarak yükselmeye devam ediyor. 

Özel bankalarda emekli maaşı promosyonu tutarı 900 liraya kadar çıkarken para ödemesinin yanı sıra bedava EFT, ücretsiz havale, emekli maaşı ödemesinin 2 gün erken yapılması ve emekli arkadaşını getirenlere 125 liraya kadar ek ödeme yapılması gibi pek çok imkan sunuluyor. 

Emekli Maaş Promosyonu Ne Zaman Başladı?

Hatırlanacağı üzere ilk emekli maaş promosyon ödemeleri 2017 yılının Mart ayı itibari ile başlamıştı. 

Emekli Promosyon 2019 Ne Zaman?

İlk emekli maaş promosyon ödemeleri 2017 yılında başlamıştı. 

Emekli maaşı için promosyon ödemesi almak isteyen kişilere bankalar 3 yıllık sözleşme imzalattıkları için bu tarihte imza atan kişiler için yeni promosyon süreci 2019 yılında değil 2020 itibari ile başlayacak. 

ING Bank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

En yüksek emekli promosyonu veren bankalar arasında yer alan ING Bank maaşını şubelerine taşıyan müşterilerine 900 liraya varan tutarda ödeme yapıyor. 

ING Bank emekli maaş promosyonu olarak 450 TL nakit promosyon ödemesinin yanı sıra 450 TL ek nakit promosyon ödemesi ile toplam 900 TL ödeme yapıyor. 

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemesi Kaç Lira?

Ziraat Bankası emekli maaşı tutarına göre ödeme yaparken;

Emekli maaşı bin liraya kadar olan emekillere 300 lira, 2 bin liraya kadar olan emeklilere 375 lira ve bu tutarı aşan kişilere de 450 lira emekli maaşı promosyonu ödemesi yapıyor. 

Emekliye Promosyon Denizbank 

Denizbankk emekli promosyon ödemesi için Ziraat Bankası tarafından uygulanan rakamlar olan Emekli maaşı bin liraya kadar olan emekillere 300 lira, 2 bin liraya kadar olan emeklilere 375 lira ve bu tutarı aşan kişilere de 450 lira emekli maaşı promosyonu ödemesi yapıyor. 

Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir