Gündem

Eski Milli Eğitim Bakanı Yılmaz’dan Çok Konuşulacak Oy Açıklaması

Siyaset gündeminin en önemli konu başlığı yerel seçimler. Tüm partiler yerel çalışmalarına hızla devam ederken her belediye başkanlığına çok önem veriliyor. Bu çerçevede ise partilerin önemli isimleri kendi şehirlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek oy talep ediyorlar. 

Bu kapsamda partisinin yerel seçim çalışmasına da eski bakanlardan İsmet Yılmaz katıldı. İsmet Yılmaz katıldığı yerel çalışmalarında ise çok konuşulacak bir ifade kullandı. 

İSMET YILMAZ’DAN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA

Milli Savunma Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı yapan AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, AK Parti’nin Sivas Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin’in yerel seçim çalışmaları kapsamında yapmış olduğu konuşmasında şu ifadeleri kullandı.

“Hilmi Bilgin’e desteğinizi bekliyorum. Hilmi Bilgin’e vereceğiniz destek, yarın ruz-i mahşerde (kıyamet günü) beraat belgelerinizden (kurtuluş) biri olacak diye düşünüyorum”

Eski Bakan İsmet Yılmaz, 31 Mart 2019 seçimleri öncesinde AK Parti’nin yerel seçim çalışmalasında yer alıyor. Sivas’ta yürütülen çalışmalarda AK Parti Sİvas Milletvekili olarak yer alan İsmet Yılmaz, AK Parti’nin Sivas Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin’e destek oluyor.

Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir