Gündem

EYT’liler Seçim Öncesi 1 Milyon Kişiyle İstanbul Maltepe’de Seslerini Duyuracaklar

Siyasi gündemin en çok gündemde kalan konularının başında gelen Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) hafta sonunda İstanbul’da büyük bir miting düzenlemeye hazırlanıyorlar. 

İstanbul Maltepe’de düzenlenecek miting öncesi ise Emeklilikte Yaşa Takılanlar başta sosyal medya olmak üzere tüm mecralarda bu toplantı dile getiriyorlar. Yaklaşık bir milyon kişiyle gerçekleştirilmesi planlanan miting öncesi EYT ile ilgili son gelişmeleri ve mitinge dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

EYT SYDD BAŞKANI YER VE TARİHİ AÇIKLAMIŞTI

Emeklilikte Yaşa Takılanlar tarafından düzenlenecek mitinge ilişkin tüm detaylar hafta içinde netlik kazanmıştu. Bu konuda Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal ve Yardımlaşma Derneği (EYT SYDD) Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran detaylı bir açıklamada bulunmuştu. 

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal ve Yardımlaşma Derneği (EYT SYDD) Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamasında EYT Yasası adına ve seçim öncesi seslerini duyurmak için gerçekleştirilecek olan EYT İstanbul Mitinginin 17 Mart Pazar günü saat 15.00 ile 17.00 arasında olacağı duyuruldu. 

EYT SYDD Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran Twitter hesabından yaptığı açıklamasında aşağıda yer alan ifadeleri kullanmıştı. 

”#EmeklilikteYaşaTakılanlar mücadelemizde varız,biriz,buradayiz ve birlikteyiz demek için 17 Mart saat 12.00-15.00 arasinda Maltepe Sahil etkinlik alanında yapacağimız mitingimizde 1 milyon oluyoruz.”

EYT İle İlgili gelişmelerden her alan haberdar olmak için bizleri takip edin.

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir