Gündem

EYT SYDD’den Açıklama Geldi! Büyük İstanbul Mitingi Yer ve Tarihi Netleşti

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) vatandaşlar seslerini duyurmak adına çalışmalarına devam ediyorlar. Bu kapsamda İstanbul’da büyük bir miting düzenleme hazırlığındalar. Bunun için yasal izinlerini alan Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği, konuya dair de açıklamalarda bulundu. 

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal ve Yardımlaşma Derneği (EYT SYDD) Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran tarafından yapılan açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz. 

EYT BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal ve Yardımlaşma Derneği (EYT SYDD) Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamasında EYT Büyük İstanbul Mitingi için tüm yasal izinlerin alındığını açıkladı. 

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için düzenlenecek mitingin 17 Mart Pazar günü saat 15.00 ile 17.00 arasında düzenleneceğini açıklayan EYT SYDD Başkanı Gönül Boran bir milyon kişinin bu mitinge katılmasını beklediklerini ifade etti.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal ve Yardımlaşma Derneği (EYT SYDD) Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Boran’ın Twitter hesabından yapmış olduğu o paylaşım. 

”#EmeklilikteYaşaTakılanlar mücadelemizde varız,biriz,buradayiz ve birlikteyiz demek için 17 Mart saat 12.00-15.00 arasinda Maltepe Sahil etkinlik alanında yapacağimız mitingimizde 1 milyon oluyoruz.”

”#EmeklilikteYaşaTakılanlar 17 Mart saat 12.00-15.00 arasi Maltepe Sahil Etkinlik alaninda mitingimizin yasal izinleri alındı.Hepimizin davasında hedef 1 milyon.Sen varsan 1milyonbir olacağız.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir