Gündem

İmamoğlu’ndan Binali Yıldırım’ın Çay Davetine Yanıt Geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Ekrem İmamoğlu, CHP, İYİ Parti ve İstanbul Gönüllüleri yöneticileriyle bir araya geldi. Gerçekleştirilen buluşma kapsamında gündeme ilişkin konulara dair açıklamalarda bulunan İmamoğlu kendisine sorulan sorulara da yanıt verdi.

BİNALİ YILDIRIM’IN ÇAY DAVETİNE YANIT

Gerçekleştirilen buluşma sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ekrem İmamoğlu bir basın mensubu tarafından sorulan çay soruna açıklık getirdi. 

Binali Yıldırım’ın çay daveti ile ilgili teşekkür eden Ekrem İmamoğlu, bu daveti seçimden 4 5 gün önce yapılmasını istediğini hatırlattı. Davetin seçimden önce olması durumunda daha lezzetli olacağını ifade eden İmamoğlu, bundan sonraki süreçte de çaylarımızı içeriz, dedi. 

”Bu aşamadan sonra sanırım yakışan beni ziyaret edip benim kahvemi içmesi, büyükşehir belediyesini ziyaret etmesi, televizyonlar üzerinden değil de gelip bizzat tebrik etmesi. Ben olsam öyle yapardım, açık söyleyeyim. Daha önceki çay içme davetini ben şöyle algılamıştım; Pazar günkü yaptığımız yayından sonra seçim bitmeden bir araya gelip çay içelim, sohbet edelim, sürecin harareti düşsün, topluma güzel mesajlar çıksın ki ben bunu meydanlarda da dile getirdim ama olmadı.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir