Gündem

İstanbul’da Seçimlerin Yenilenmesi Konusunda CHP’den Açıklama

CHP’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, halen YSK’da itiraz sürecinde olan İstanbul konusuna değindi. İstanbul’da seçimlerin yenilenmesine ilişkin değerlendirmelerini kamuoyu ile paylaşan Seyit Torun açıklamasında bu durumun söz konusu olmadığını ifade etti.

İSTANBUL’DA SEÇİMLERİN YENİLENMESİ SÖZ KONUSU DEĞİL

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İstanbul seçimlerine dair konuşmasında MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin sözlerine atıfta bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul’da seçimlerin yenilenmesinden yanadır ifadesine yanıt veren Seyit Torun böyle bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.

Devlet Bahçeli’nin puslu havayı sevdiğini öne süren CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun şu ifadeleri kullandı. 

“İstanbul’da seçimlerin yenilenmesi söz konusu değil. Devlet Bahçeli, başından beri aynı rüyayı görüyor. Seçimin yenilenmesinin hiç kimseye faydası yok. Türkiye olarak önümüze bakmak zorundayız. Artık Türkiye’nin önemli sorunları var. Önemli sorunlarına odaklanıp, çözüm üretmek zorundayız. Devlet Bahçeli, hep puslu havayı sever”

Seyit Torun konuşmasının sonunda ayrıca CHP olarak Türkiye’nin menfaatine olan her konuda çözüm arayışında olacaklarını söyledi.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir