Gündem

İstanbul Seçimi Öncesi EYT’lilerden 2 Milyon Hedefli Miting

31 Mart seçimleri öncesinde en çok konuşulan konuların başında Emeklilikte Yaşa Takılan (EYT) vatandaşların sorunları olmuştu. EYT’li vatandaşlar sosyal medya kampanyalarının ardından il il yapmış oldukları toplantı ve mitinglerle seslerini duyurmaya çalıştılar. 

23 Haziran seçimleri öncesinde de taleplerini dile getirmek isteyen Emeklilikte Yaşa Takılanlar büyük bir miting düzenlemeye daha hazırlanıyorlar. 

EYT’LİLER BÜYÜK MALTEPE MİTİNGİNDE BULUŞACAK

Emeklilikte Yaşa Takılan (EYT) vatandaşlar taleplerinin yerine getirilmesi konusunda yapacakları çalışmaları sosyal medya hesaplarından duyuruyorlar. 

Bu kapsamda Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SYDD) tarafından bir paylaşım daha yapıldı. EYT SYDD Genel Başkanı Gönül Boran’ın Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, Maltepe’de bir miting düzenleneceği açıklandı. 26 Mayıs tarihinde yapılacağı açıklanan miting için 2 milyon hedef konuldu. 

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gönül Boran söz konusu miting için sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında şu ifadeleri kullandı. “Emeklilikte Yaşa Takılanlar Hazır Mıyız? Hedef 2 milyonla Maltepe miting alanında buluşmak için dilekçemizi sunuyoruz”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir