Gündem

Kabine Değişecek Mi? Sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nda konuşma yaptı. Gündemin en önemli konularında dair açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul seçimler, S-400 konuları ve diğer gündem maddelerini ele aldı. 

Konuşmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine revizyonu sorusuna şu açıklamalarda bulundu. 

KABİNE DEĞİŞECEK Mİ?

Bir basın mensubu tarafından sorulan kabine sorusuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Dışardan dayatmayla, siparişle, kabine revizyonu olmaz. Öyle bir şey yapılması gerekiyorsa onu biz yaparız. Bunu gündemde tutmak şık değil” dedi. 

İstanbul Seçimleri

Partisinin Grup Toplantısında yapmış olduğu konuşmasında İstanbul seçimleri konusunda da açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul halkının başımızın üstünde yeri vardır dedi. Seçimler için sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, tereddütlerin ortadan kalkmasının önemli olduğunu ifade etti. Konuşmasında AK Parti’nin bundan sonraki süreçte atacağı adımları değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı.

”31 Mart’ın galibi ise Cumhur İttifakı’dır. Bizim siyaset anlayışımızda millete küsmek, darılmak, hele hele milleti suçlamak asla ve asla yoktur Kulağımızın üstüne yatma lüksüne sahip değiliz. Millet 24 Haziran ve 31 Mart’taki iradesiyle AK Parti ve MHP’ye, ‘Durmak yok yola devam’ dedi.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir