Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu: EYT’liler İktidara Oy Verirse İki Elim Yakanızda Olur

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ordu yerel seçim çalışmaları düzenledi. Burada çeşitli dernek ve kurumların başkanları ile görüşen Kemal Kılıçdaroğlu katılımcılara bir konuşma gerçekleştirdi. 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı toplantı kapsamında yapmış olduğu konuşmasında, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN EYT AÇIKLAMASI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu EYT’ye dair açıklamalarında, hükümeti eleştirdi. EYT’li vatandaşlara da çağrıda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu bu sorunun çözülebileceğini söyledi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki gösterdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun EYT Açıklaması

”2019’da bu devletin yönetim planı yok. Kalkınma planı yok! EYT’li kardeşlerim burada. Bakın bunca zamandır sizin derdinizi dile getiriyorum. Bu dert çözülür mü çözülür! Ama sizden bir isteğim var EYT’lilerden bir tanesi iktidara oy verirse iki elim yakanızda olur. Bir siyasi partinin lideri, cumhurbaşkanı kalkıp da türedi der mi! Bu benim ağırıma gidiyor. O nedenle gidip oy verirseniz iki elim yakanızda olacak. Bütün medya onların elinde. Yüzde 90’ı onların elinde. Dediklerine inanmayın.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir