Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Televizyonda Konuşalım Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’da bazı ziyaretlerde bulundu. Bu ziyaretler kapsamında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu terör ve kayyum konuları hakkında açıklamalarda bulundu.

Bunun yanında kendisine sorulan sorulara yanıt veren Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarını değerlendirdi. 

TELEVİZYONDA TARTIŞALIM ÇAĞRISI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yapmış olduğu konuşmasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a televizyona çıkma çağrısında bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisini eleştirdiğini ifade eden Kemal Kılıçdaroğlu beraber televizyona çıkarak konuşma, tartışma çağrısında bulundu. 

“Beni de eleştiriyor. Niye beni eleştiriyor. Cesareti varsa onun istediği televizyon kanalına çıkarız, oturur tartışırız. Niye kapalı kapılar ardında, meydanlarda beni eleştiriyor. Kendisinin cesareti yok mu? Eleştirebiliyor ama benimle aynı televizyon kanalına çıkmaya cesaret edemiyor? Niçin? Vatandaşıma soruyorum. Özellikle de AK Partili kardeşlerime soruyorum.”

Kılıçdaroğlu konuşmasının sonunda canlı yayın çağrısını yineleyerek O bana soru sorar. Ben de ona cevap veririm. Ama benim de ona soru sorma hakkım olmalı. Kendisi duyar inşallah bunları, dedi.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir