Gündem

Kızılay cinsel taciz skandalını doğruladı! Kızılay temsilcisi cami imamı tutuklandı!

Ensar vakfına para aktardığı haberiyle medyada yankı uyandıran Kızılay, cinsel saldırı olayı ile yeniden gündeme geldi. Fatih Cami de imam ve Beypazarı Belediye Gençlikspor da başkan olarak görev yapan Ahmet Kavas, 2 gence cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı! Kızılay’ın Beypazarı Temsilcisi de olan Ahmet Kavas hakkındaki iddiayı, Kızılay yaptığı resmi açıklamada olayı doğruladı. Kızılay’ın Beypazarı Temsilcisi Ahmet Kavas’ın yüz kızartıcı bir suça karıştığını öğrendiklerini belirten kurum, konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Affedilemez, insanlık dışı olay

Kızılay yaptığı açıklamada:

“2010 tarihinde Türk Kızılay Beypazarı Şube Başkanlığı’na seçilen 2018 yılında Genel Merkez Yönetim Kurulu kararıyla şubesi kapatılarak faaliyetlerine temsilcilik düzeyine düşürülen Ahmet Kavas’ın yüz kızartıcı bir suça karıştığı bilgisi alınmış anında görevine son verilerek hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.

Hiçbir şekilde affedilemez bu insanlık dışı olaydaki failin en ağır şekilde cezalandırılması için yasal süreci de yakından takip ettiğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir