Gündem

Mansur Yavaş’tan EYT Açıklaması: Çözümlerimizi Uygulayacağız

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş yerel seçimlerden önce Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda yapmış olduğu açıklaması ile dikkat çekmişti. 

O dönem konuşmasında EYT sorununa dair çalışma yürütüleceğini açıklayan Mansur Yavaş, EYT ile ilgili yeni bir açıklamada bulundu. 

MANSUR YAVAŞ’TAN EYT AÇIKLAMASI

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımında Emeklilikte Yaşa Takılan (EYT) vatandaşların kendilerini makamında ziyaret ettiğini duyurdu. 

Twitter’da yapılan paylaşımında EYT sorununa dair de bir açıklamada bulunan Mansur Yavaş, kendi yetkileri çerçevesinde EYT sorununa dair çözüm arayacaklarını ifade etti. 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın resmi Twitter hesabından yapmış olduğu EYT paylaşımında şu ifadeler yer aldı. 

”Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bugün hayırlı olsun ziyaretimize geldi. EYT için yetki sınırlarımız içinde çözümlerimizi uygulayacağız. Ankara’da her vatandaşın refah içinde yaşayabilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir