Gündem

Mehmet Özhaseki’den Anket Sonuçları Açıklaması

Yerel seçim yarışının en çekişmeli yaşandığı şehirlerden birisi olan Ankara için son dakika açıklaması geldi. 

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, yerel seçim sonuçlarına ilişkin yaptırmış olduğu anket sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı. 

Mehmet Özhaseki, 31 Mart seçim sonuçlarına ilişkin yapmış olduğu son açıklamasında son 5 ankette önde çıktıklarını açıkladı. Özhaseki açıklamalarında ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi’ne yönelik açıklamalarda bulunarak eleştiriler yöneltti. 

ANKET SONUÇLARINDA ÖNDEYİZ

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki seçim sonuçlarına ilişkin Habertürk Gazetesinden Küba Par’a konuştu. Burada seçim sonuçlarına dair çok net ifadeler kullanan Mehmet Özhaseki şu ifadeleri kullandı.

”Bu hafta içerisinde ikisi benim dışımda, üçü kontrolümüzde yapılan toplamda beş anketin sonuçları elime ulaştı; beşinde de ilerideyiz. Ben aday olarak çıktıktan sonra ne uyduralım diye düşündüler ve durmadan, “Biz ilerideyiz, karşı tarafın adayı tutmadı” gibi operasyonlar yaptılar. Hatta “AK Parti yakında Özhaseki’yi adaylıktan çekecek” gibi başlıklar attılar. CHP yönetimi son birkaç sene içerisinde eksen kaymasına uğradı.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir