Gündem

Mehmet Özhaseki’den MHP İle İttifak Yorumu: Zoraki Evlilik Gibi

31 Mart tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler için MHP ile AK Parti’nin ortak adayı olarak yarışan Mehmet Özhaseki açıklamalarda bulundu. 

Kayseri’de katıldığı bazı etkinlikler kapsamında yapmış olduğu konuşmasında seçim gündemini değerlendiren Mehmet Özhaseki, Cumhur İttifakı konusunda önemli açıklamalar yaptı. 

MEHMET ÖZHASEKİ’DEN CUMHUR İTTİFAKI AÇIKLAMASI

AK Parti’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapanAK Parti İl Yönetimi, ilçe kadın ve gençlik kolları ile belediye meclis üyeleri ile birlikte seçim sürecini değerlendirdi. Kayseri Yeni Haber’de yer alan habere göre, Mehmet Özhaseki konuşmasında  Sayın Cumhurbaşkanımız bana Kayseri seçim sonuçlarını sordu, ‘niye oylar bu kadar düştü’ derken çok üzüldü açıklamasında bulundu.

Konuşmasında ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi ile AK Parti arasında devam eden Cumhur İttifakına dair de açıklamalarda bulunan Mehmet Özhaseki çok dikkat çeken ifadeler kullandı. Mehmet Özhaseki konuşmasında Cumhur İttifakını zoraki evliliğe benzetti. 

Mehmet Özhaseki bu konuda, “MHP ile bizim birlikteliğimiz zoraki evliliğe benziyor. Kızla oğlan birbirini sevmez ama evlenmek zorunda kalırlar. Bizimki de tıpkı onun gibi bir şey.” dedi.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir