Gündem

MHP’li Erkan Akçay Af Yasası Paketinin Meclise Geliş Tarihini Açıkladı

1 Ekim tarihi itibariyle Türkiye Büyük Millet Meclisi açıldı. TBMM’nin açıklaması ile gündemde yer alan önemli konuların meclise ne zaman geleceğine ilişkin açıklamalar geldi.

Bu konuda bir süredir üzerinde çalışan ve halen çalışmaya devam eden Yargı Paketinin meclise geliş tarihi merak edilirken konu ile ilgili olarak yeni açıklama geldi. 

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından yapılan açıklamada binlerce vatandaşın yakından takip ettiği af yasası konusu ele alındı. 

AF YASASI EKİM AYININ SONUNDA MECLİS’TE

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay gündemi değerlendirmek ve merak edilen konular hakkında açıklamalarda bulunmak üzer NTV canlı yayınına katıldı. 

Katılmış olduğu program kapsamında af yasasının TBMM’ye ne zaman geleceğini açıklayan MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay konuya dair şu açıklamalarda bulundu. ”O konuda biliyorsunuz, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı’nın da açıklamaları var. Aralık ayından önce çıkacağına ümit ediyoruz. İç tüzük değişikliklerinin yapılmasını gerektiğini biz söyledik” 

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan Akçay konuşmasının sonunda ayrıca af teklifinin ikinci infaz paketiyle birlikte ekim ayının sonunda aralık ayının başında Meclis’e geleceğini ifade etti.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir