Gündem

MHP Lideri Bahçeli’den EYT Açıklaması: Yasa Tasarısının Arkasında Dururuz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli yerel seçimler öncesi A Haber, ATV canlı yayınına katıldı. 

Burada yerel seçim konularına dair önemli açıklamalarda bulunan gündemin önemli konuları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Bu çerçevede kendisine sorulara da yanıt veren MHP Lideri Bahçeli, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusuna dair önemli açıklamalarda bulundu.

MHP Lideri Bahçeli’nin Emeklilikte Yaşa Takılanların merakla beklediği yasaya dair açıklamalarının detayları şöyle;

MHP LİDERİ BAHÇELİ’DEN EYT AÇIKLAMASI

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli katıldığıu canlı yayın kapsamında EYT yasası ile ilgili kendisine sorulan soruya şu yanıtı verdi. 

Devlet Bahçeli, EYT Yasası ile ilgili konunun programlarında olduğunu ifade etti. Yasasının çıkmasının bugünkü ekonomik şartlarda mümkün olmadığını ifade eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ekonomik şartların dikkate alınarak zamana yayılmak istendiğini ve buna da saygı duyulması gerektiğini söyledi. EYT Yasasının Geleceğine Dair de Açıklamalarda bulunan Devlet Bahçeli; “İleriki günlerde tekrar gündeme alınabilirse biz 49 milletvekili olarak verdiğimiz yasa tasarısının arkasında dururuz.” açıklamasında bulundu. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir