Gündem

MHP Lideri Bahçeli’den TÜSİAD Eleştirisi: O Cümleyi Tersten Okuturlar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli yapmış olduğu açıklamaları ile gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. 

Bu kapsamda son günlerde hem iş hayatında hemde siyasi gündemde çokca konuşulan TÜSİAD’ın seçim açıklamasına değinen Devlet Bahçeli konuya ilişkin önemli ifadeler kullandı. 

MHP LİDERİ BAHÇELİ’DEN SERT TÜSİAD ELEŞTİRİSİ

MHP Lideri Devlet Bahçeli basın mensupları ile biraraya geldiği bir etklinlik kapsamında TÜSİAD konusuna değindi. Sözcü’de yer alan habere göre; konuya ilişkin sert açıklamalarda bulunan Devlet Bahçeli, TÜSİAD’ın özelliğini kaybettiğini söyledi. 

Türk halkının TÜSİAD’ı kabul etmediğini ifade eden MHP Lideri şu ifadeleri kullandı. 

“Türkiye’nin önemli siyasi krizler yaşadığı ortamda bekleyip bekleyip siyasi krizi tahrik edici konuşmayı TÜSİAD alışkanlık haline getirmiştir. Başkanları kim olursa olsun bu gelenek devam ediyor. TÜSİAD’ın söylemini doğru bulmuyorum. Şimdi bir başkan çıkmış bir cümle sarf ediyor. Ona o cümleyi tersinden okuturlar. Böyle şey olmaz. Yazık bu memlekete. TÜSİAD’ı halk da kabul etmiyor. TÜSİAD özelliğini kaybetmiştir, ciddiye alınır tarafı da kalmamıştır”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir