Gündem

MHP Milletvekili Erkan Akçay’dan Ek Gösterge Açıklaması

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay kamu gündeminin en önemli gündem maddelerinden olan ve geleceği merakla beklenen ek gösterge konusuna dair son gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu. 

MHP’DEN EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

Kamu-Sen Türkiye Büyük Millet Meclisi çalışanları ile toplantı düzenledi. Bu toplantıya Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ile MHP Grup Başkanvekilleri Erkan Akçay da katıldı. Söz konusu toplantı kapsamında bir konuşma yapan Erkan Akçay kamu çalışanları için ek gösterge konusunda son gelişmelere dair açıklamalarda bulundu. Erkan Akçay konuşmasında konunun MHP’nin gündemine olduğunu ifade ederek şu konuşmayı yaptı. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Erkan Akçay’ın Ek Gösterge Açıklaması

“3600 ek gösterge ve diğer tüm hususlar, gerek seçim beyannamelerimizde gerekse de kanun tekliflerimiz ile her zaman gündemimizdedir. Bunlar bizim taahhüdümüzdür ve her zaman arkasındayız. Bütçeden maliyet gerektiren hususlar olduğunda diğer partiler ile uzlaşma sağlamamız gerekiyor. 3600 ek gösterge konusu sayın Cumhurbaşkanı tarafından da sadece 4 unvan için dile getirilmiş bir konudur. Bizimde bu konuyla ilgili Türkiye Kamu-Sen ile hazırladığımız kanun teklifimiz var. Bu konunun yakinen takipçisi olmaya devam edeceğiz.” 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir