Gündem

Milyonlarca emekliye müjde! Promosyon ödemeleri artıyor!

Emekliye banka promosyonu 3. yılını doldururken promosyon ödemeleri için geri sayım da başladı. SGK bankalarla yeniden bir araya gelerek emekliye ödenecek olan promosyon miktarı belirleyecek. Ödemeler yaklaşırken, emekliler emekliliği bekleyen vatandaşlar, promosyonlardan nasıl faydalandığı ve hangi bankalardan alındığı gibi sorularına cevap arıyorlar.

Promosyon ödeneği almak için 3 yıl taahhüt

Eski ve yeni emekli olmak fark etmeksizin, Banka promosyon ödemesi almanın tek şartı, maaşı taşıdığınız bankada 3 yıl kalmayı taahhüt edilmesi.3 yılı dolan emekliler aldıkları promosyon ödemesinin bir miktarını geri ödemeleri halinde bankalarını değiştirebilirler.

SGK-Banka masaya oturacak, promosyon miktarı artacak

Bu ay SGK ve bankalar arasında yapılacak promosyon görüşmelerinde üst sınır olan 1250 TL ‘nin 2 bin TL ‘ye kadar çıkması bekleniyor.

Bankaların vereceği promosyon ödemeleri

AKBANK: 2017 yılında 450 TL ‘ye kadar promosyon ödemesi yapıyor.

DENİZBANK: Banka 2017 yılında emeklilere maaşa göre 450 TL ödeme yapıyor. Öte yandan ek ödemeler le birlikte bu rakam daha da yükselebiliyor. Arkadaşını bankaya getirenlere 100 TL ek ödeme yapılır.

FİBABANKA: Emeklilerin maaşlarına göre 500 TL ‘ye kadar promosyon ödemesi yapılacak.

ING: 450 TL ‘ye kadar promosyon ödemesi yapıyor. liraya varan ödeme yapıyor.

İŞ BANKASI: İş Bankası 450 TL ‘ye kadar promosyon ödemesi yapıyor.

QNB FİNANSBANK: Maaşını taşıyan ve bir bankacılık ürünü kullananlara, otomatik ödeme talimatı verip bir arkadaşını bankaya getirenlere 1250 TL ‘ye kadar promosyon ödemesi yapılıyor.

ŞEKERBANK: Emeklilere 450 TL ‘ye kadar ödeme yapılıyor. 2 otomatik talimatı verene 150 , 10 kişi ile sınırlı olmak üzere yönlendirdiği her yeni emekli için de 150 TL ekstra ödeme yapılıyor.

TEB: Promosyon miktarı 450 TL ‘ye kadar çıkıyor. Otomatik ödme talimatı ve bir arkadaşını bankaya getirenlere ek ödeme yapılıyor.

Emekli promosyon haberlerinden haberdar olmak için sitemizi takip edebilir, android uygulamamızı indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir