Gündem

Numan Kurtulmuş: Tek Ortak Noktaları Erdoğan Gitsin de Nasıl Giderse Gitsin

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş yerel seçim çalışmaları kapsamında iş adamları, esnaf ve kanaat önderleriyle buluştu. 

Buluşma kapsamında katılımcılara hitap eden Numan Kurtulmuş yerel seçim çalışmalarına değindi. Bu kapsamda AK Parti’nin seçim çalışmalarını değerlendiren AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş muhalefet kanadına da eleştirilerde bulundu. 

NUMAN KURTULMUŞ’TAN AK PARTİ ELEŞTİRİSİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş yapmış olduğu açıklamalarında Millet İttifakı hakkında CHP, HDP, Saadet Partisi ve İYİ Parti’nin yan yana geldiğini söyledi. 

Bu partilerin oluşturduğu ittifakın dile getirilmesi konusuna da değinen Numan Kurtulmuş partilerin bu söylemde de rahatsız olduklarını söyledi. Muhalefete ayrıca hedef eleştirisinde bulunan Numan Kurtulmuş şu ifadeleri kullandı. 

“Söyleyince bozuluyorlar. Bu partilerin seçmenlerine asla bir şey söylemiyorum. Bu partiden yönetici arkadaşları, hatta genel başkanlarını bir masanın etrafına koyun, ellerine de bir kağıt kalem verin, ‘Türkiye ile ilgili ortak 4 hedefiniz var mı?’ diye yazın, inanın ki söyleyecek ortak 4 cümleleri yoktur. Bir tane ortak noktaları var: Tayyip Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin, AK Parti düşsün de nasıl düşerse düşsün. Tayyip Erdoğan karşıtlığından, AK Parti düşmanlığından bu memlekete bir hayır gelmez, siyasette bir fayda olmaz. Biz ise ne yaptığımızı, ne yapacağımızı biliyoruz.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir