Gündem

Okul Müdüründen EYT’li Vatandaşa Tepki Çeken ‘Beyinsiz’ Paylaşımı

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusu yerel seçim öncesi en çok gündemde yer alan konuların başında geliyor. Binlerce EYT’li vatandaşların sosyal medya üzerinden yürüttükleri kampanyalarda siyasilerde destek veriyor. 

EYT’li vatandaşların düzenlediği bu sosyal medya kampanyalarından birinde ise bir okul müdürü konuya dair bir paylaşımda bulundu.

Paylaşımında EYT’li vatandaşlar için ‘beyinsiz’ ifadesini kullanan bu müdürü kısa sürede çok sayıda tepki geldi. İşte o paylaşım;

OKUL MÜDÜRÜNDEN EYT’LİLERE BEYİNSİZ PAYLAŞIMI

İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu’nda 5 yıldır müdürlük görevinde bulunan ve daha öncesinde 31 yıldır öğretmenlik, okul müdürlüğü ve şube müdürlüğü görevlerde yer alan İsa Özden, sosyal medya hesabından EYT paylaşımında bulundu. Bu konuya dair paylaşımında EYT’li vatandaşlara dair bir açıklamada bulunan İsa Özden şu ifadeleri kullandı.

“EYT yoksa oy yok diyen beyinsiz abim. Seçimden sonra iç savaş çıkınca seni çalıştıracak fabrikaların hepsi kapanacak. Zira Türkiye bir reaksiyonu kaldıramaz… Sana EYT çıkaracaksa gene AK Parti çıkaracak. DUY DUY” Okul Müdürü Özden’in bu paylaşımı kısa sürede sosyal medya da yayıldı. Binlerce EYT vatandaşı Özden’e bu paylaşımından dolayı sert tepkiler gösterdi. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir