Gündem

Türkiye, yeni GSM operatörüyle tanışacak!

Türkiye’nin tanınan markası olan Vestel, yeni sektöre adım atmaya hazırlanıyor. Haberleşme sektörünün içinde yer alacak olan Vestel, kendi GSM operatörünü,gelecek günlerde kamuoyuna duyuracak.

VESTELCELL TÜRKİYE’NİN 4. OPERATÖRÜ OLACAK

Vestel’in oluşturduğu, Vestelcell isimli GSM operatörü önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyurulacak. Vestelcell, Türkiye’nin dördüncü GSM operatörü olacak. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Trabzon Uzun Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Uzun, “Dijital çağda her gün farklı bir yeniliğe uyanıyoruz, artık yeni çağın getirdiği hız ve yaşam kalitesi hayatımızın her noktasında bizlere yardımcı oluyor. Yıllardır bu topraklarda bu ülkenin insanı için ürettiği teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla sunup insanımızı yeni çağın getirdiği teknoloji ile buluşturuyor.” dedi.

VESTEL ARTIK TELEKOMÜNİKASYON ALANINDA DA BULUNACAK

Ahmet Uzun sözlerine şu ifadelere yer vererek devam etti: ”Teknoloji alanında faaliyet gösteren Vestel, artık haberleşme sektöründe de bulunacak.Telekomünikasyon alanında da müşterilerine hizmet verecek olan Vestel, dijital bir devrimi gerçekleştirmeyi hedefliyor. Bu alanda yaptığı tüm çalışmaları ülke geneline yayılmış bin 200 bayisi ile bütünleşmiş bir şekilde yürütüyor. Artık ülke genelindeki Vestel mağazalarında kullanıcıların tüm teknoloji ihtiyacını kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla çözüme kavuşturulacak. Haberleşme sektöründe çok şey değişti. Yeni yönetmelikle birlikte daha rekabetçi fiyatlar ile kullanıcıların yüzü gülecek. Bu kapsamda Şubat ayında yerli operatörümüz Vestelcell bütün mağazalarda hizmette olacak” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir