Gündem

TV8’deki Tek Yürek Kampanyası İle Elazığ İçin Toplanan Bağış Tutarı Belli Oldu

Türkiye, 6.8 büyüklüğündeki depremle sarsılan Elazığ ve Malatya’nın yaralarını sarabilmek için tek yürek oldu. Acun Ilıcalı meydana gelen deprem nedeniyle zarar gören vatandaşların mağduriyetnin giderilmesi için TV8 ekranlarında bir yardım kampanyası düzenledi. 

Çok sayıda ünlü ve zengin ismin yanı sıra birçok vatandaş da kampanyaya katkıda bulunurken gecenin geç saatlerine doğru yapılan telefon bağlantılarında birer ikişer milyon TL bağışlar yapıldı. Herkese teşekkür eden Acun Ilıcalı programın kapanışında havale ve EFT’ler hariç 51 mlyon TL yardım yapıldığını açıklamıştı.

61 MİLYON TL YARDIM TOPLANDI

Bugün ise Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak şu an için 61 milyon TL’nin geçildiğini ancak kesin sonucun akşam saatlerinde belli olacağını belirtti. Acun Ilıcalı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Dün akşamki yayınımızı toplan 50 milyon TL bağışla kapatmıştık. Bu sabah itibariyle banka havalelerinin bilgileri gelmeye başladı. Toplamda 60 milyon TL’yi geçtiğimiz kesim ama net sonucu akşama doğru öğrenebileceğiz”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir