28 Temmuz 2017 Cuma 14:06
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi KPSS Puanı İle Memur Alacağını Duyurdu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi yayımladığı ilan çerçevesinde GİH sınıfından 4 ve 7 Dereceli Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar;

Adaylarda Aranan Şartlar

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.

2- Eğitim süresi en az dört yıl olan; İşletme, İktisat, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerini ya da bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birini bitirmiş olmak.

3- Sınavın yapıldığı tarih de 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak.

4- Görevini yerine getirmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak.

5- Belediye Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavına en çok ikinci defa katılıyor olmak.

6- Yapılacak inceleme sonucunda adli sicil bakımından Müfettiş Yardımcısı olarak alınmasına engel bir hali bulunmamak, aynı zamanda Müfettişlik yapabilecek karakter ve vasıflara haiz olmak.

7- Sınav tarihi itibariyle kamu kuruluşları yada özel işletme ve kuruluşlara karşı mecburi hizmet yükümlülüğü yada herhangi bir hizmet taahhüdü bulunmamak.

8- ÖSYM tarafından 2017 yılında Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) (A) Grubundan, (KPSSP 48) puan türünden 70 ve daha yukarı puan almış olmak.

9- Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olmak yada askerlikle ilişiği bulunmamak.

Adaylardan İstenilen Belgeler

1- Başvuru Formu.

2- Yükseköğrenim diplomasının veya geçici mezuniyet belgesinin aslı en az dört yıl eğitim veren ve denkliği yetkili makamca kabul edilen yurt içi ve yurt dışı fakültelerden birinden mezun olduğuna dair belgenin aslı, fotokopisi veya Teftiş Kurulunca onaylı örneği.

3- Son altı ay içinde çekilmiş 4,5 x 6 ebadında altı adet vesikalık fotoğraf.

4- Aday tarafından el yazısı ile yazılmış ve imzalanmış özgeçmişi.

5- Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuç Belgesinin çıktısı.

6- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.

Sınava Başvuru ve Sınav Tarihi

** Başvurular 5 Eylül 2017-11 Eylül 2017 tarihleri arasında, mesai saatleri içerisinde, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Şube Müdürlüğüne şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

** Yazılı sınav 1 Ekim 2017 tarihinde Pazar günü saat 10.00'da Büyükşehir Belediyesi, Şehit Hakan ÖZCAN Eğitim Merkezi Adres: Karaoğlan Mah. Tüfekçi Yusuf Bulvarı No: 56 Eski Tekel Binası Şehitkâmil/GAZİANTEP (İrtibat Tel: 0342 211 12 00 / Dahili 2007) adresinde yapılacaktır.


 

 

 

 

 

Son Güncelleme: 19.07.2019 16:19
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.