Ekonomi

Günlük 3-4 saat çalışma ile bin TL üzerinde gelir kazanın! Evde paketleme işi için tıklayınız!

Corona virüsü salgını sonrası evde kalarak gelir kazanmak isteyenlere İŞKUR kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. İŞKUR ‘evde paketleme projesi’ ile evden gelir etmek isteyen kadınlara kazanç kapısı olacak. İŞKUR projesinden faydalanarak, çeşitli el işleri yapan kadınlar günlük 3-4 saat çalışma ile bin TL üzerinde para kazanabilecekler. Evde paketleme işi başvurusu için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz.

Türkiye’de corona virüsü salgını nedeniyle evden kazanç sağlamak isteyenlerin de sayısı arttı. Evden çıkmadan para kazanmak isteyen kadınlara İŞKUR kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. İŞKUR ‘evde paketleme projesi’ ile nikah şekeri, bitki çayı paketleme, sabun, tel toka kutulama, kulak çubuğu ambalajlama, poşet katlama işlere başvuruda bulunacak kadınlar para kazanmak için adım atmış olacaklar. Ancak bu işe başvuruda bulunmak isteyenlerin bazı işlemleri yapması gerekiyor.

Başvuru nasıl yapılır?

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin, adresilerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları gerekiyor. Ayrıca kayıttan önce ise İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Başvuru yapanların eğitim sertifika belgeleri İŞKUR meslek danışmanı tarafından kayıt edilecek. Paketleme işi geldiğinde ise İŞKUR başvuranın cep telefonuna mesaj gönderecek. Farklı el işleri için gelen teklifi kabul eden kadınlar evde 3-4 saatlik çalışmalar ile bin liranın üzerinde gelir elde edebilirler.

Evde paketleme işi başvurusu için tıklayınız. 

İlgili Makaleler