Ekonomi

Halk Ekmek Fiyatlarına Zam Yapılacak Mı? Açıklama Yapıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta toplu taşıma ücretlerine yüzde 35 zam yapıldı. Bunun ardından halk ekmek fiyatlarına zam açıklaması yapıldı.

İstanbul’da geçtiğimiz hafta toplu taşıma ücretlerine yüzde 35 zam yapılmıştı. Ülke genelinde çok fazla tartışılan bu zammın ardından Halk Ekmek fiyatlarına zam açıklaması yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yeni bir zam açıklaması yapıldı. Buna göre ekmek fiyatlarına zam yapılacak mı?

2019 yılının eylül ayında Halk Ekmek’te poşetli ürünlere yüzde 40 zam yapan İBB, Halk Ekmek’e “zam yok” açıklaması yaptı.

Halk Ekmek Fiyatlarına Zam Açıklaması
Halk Ekmek Fiyatlarına Zam Açıklaması

ZAM AÇIKLAMASI GELDİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yaptığı açıklamalarında HalkEkmek fiyatlarına zam yapılmayacağını ifade etti ve şu ifadeleri kullandı:

“HalkEkmek 1978 yılından bu yana İstanbullulara hizmet veriyor. Türkiye’nin en sağlıklı ve en ucuz ekmeğini üretiyoruz. Ulaşımda öğrencileri ve anneleri nasıl koruduysak, İstanbul’un ekmeği de İstanbullular için 75 kuruş olmaya devam edecek”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir