EkonomiKamu Haberleri

Halkbank acil nakit ihtiyaçları için açık hesap kampanyasını başlattı

Acil nakit ihtiyaçları için kamu bankası Halkbank tarafından açık hesap kampanyası başaltıldı. Bu kampanya kapsamında hesabınızda para olmasa dahi limitiniz dahilinde şube ve Bank24’lerden para çekebileceğiniz, Bank24 kartınız ile alışveriş yapabileceğiniz veya havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir hesap türü olduğu vurgulandı.

DETAYLAR

Açık hesap hakkında Halkbank tarafından bir açıklama yapıldı ve bu açıklamada “Açık Hesap; elektrik, su, telefon faturaları ile kira, kredi taksiti gibi düzenli ödeme talimatlarınızı da güvence altına alır. Düzenli ödeme talimatı bulunan hesabınızda, yeterli limit bulunması halinde ödemeleriniz gecikmez, zamanında ödenir. Üstelik Açık Hesabınızdan 100 TL kullandığınızda günlük sadece 0,07 TL* ödersiniz. *0,07 TL faiz tutarına BSMV ve KKDF dâhildir.” ifadelerine yer verildi.

BAŞVURULAR 

Tüm şubelerimizden, Halkbank.com.tr üzerinden başvuru yapılabileceği gibi aşağıdaki link üzerinden Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’dan da başvuru yapılabiliyor.

KAMPANYANIN ÖZELLİKLERİ 

Söz konusu kampanyanın özellikleri ise şöyle oluyor:

Limitiniz dâhilinde Şubelerimizden veya Bank24’lerden nakit çekebilir, Havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açık Hesap’ın tanımlı olduğu vadesiz hesaptan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon gibi düzenli fatura ödemeleriniz ile kredi kartı, kredi taksiti ödemeleriniz gecikmeye uğramadan zamanında yapılır.

Açık Hesap’ın tanımlı olduğu vadesiz hesaba, herhangi bir nakit girişi olduğu takdirde öncelikle kredili bakiye kapatılır.

Kredili bakiye için faiz hesabınızın eksiye geçtiği dönem boyunca günlük olarak hesaplanır ve talebinize bağlı olarak aylık veya üç aylık dönem sonlarında hesabınıza yansıtılır.

Limit kullanımlarınız için masraf ya da komisyon alınmamaktadır.

Detaylar ve başvuru için TIKLAYIN.

İlgili Makaleler