Ekonomi

Halkbank Müşterilerinin 3404 Numarasına Anahtar Kelimeyi Yazıp Atması 1.000 TL Kazandıracak! Para Hesaba Anında Geçecek; Kampanya 12 Ay Devam Edecek…

Türkiye’de bankacılık sisteminde vatandaşların en çok işine yarayan hizmetlerden biri de kredi kartı ve banka kartlarının kullanımına ilişkin verilen hediyeler oluyor. Bu hediyeler kapsamında bazen nakit promosyonlar dağıtan bankalar, bazen ise, ek taksitler ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Halkbank ise, promosyon ödemesi yapacağı bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı.

Müşterilerine kredi kartını kullanması halinde hediye Türk Lirası değerinde banka parası olan Paraf Para hediye edecek olan Halkbank, müşterilerinin alışverişlerinin 1.000 TL’sine kadar olan kısmının bedavaya kadar gelmesini sağlayacak bir kampanya hazırlamış bulunuyor. Bu kampanya kapsamında 12 ay boyunca müşterilerinin kredi kartı harcaması taahhüdü isteyen Halkbank, verilen söze göre değişen tutarlarda Paraf Para hediye ediyor.

Her Söz Paraf Para Kazandıracak

12 ay boyunca belli bir aylık kredi kartı harcaması yapmaya söz veren müşterilerine 1.000 TL’ye varan Paraf Para hediye edecek olan Halkbank, verilen sözün 12 ay boyunca her ay tutulmasını şart koşuyor. Belirlediği ödül miktarı kapsamında 2.500 TL harcama sözü veren Paraf kredi kartlarına sahip olan banka müşterilerine 150 TL Paraf Para hediye edecek olan Halkbank, 5.000 TL harcama sözü veren banka müşterilerine 300 TL Paraf Para; 7.500 TL harcama sözü veren banka müşterilerine 500 TL Paraf; 10.000 TL harcama sözü veren banka müşterilerine ise 1.000 TL Paraf Para hediye ediyor. Bu kapsamda katılımı şart koşan Halkbank, katılım yolunu da kampanya ile ilgilenen müşterileri için açıklamış bulunuyor.

Kampanya Katılımları SMS ile Alınacak

Kampanyaya katılım göstermek isteyen Halkbanklıların tek bir SMS ile kampanyaya katılım sağlaması mümkün oluyor. Bu kampanya kapsamında Paraf kredi kartı son 6 hanesini ve harcama sözünün anahtar kelimesini yazarak 3404’e SMS gönderilmesini isteyen Halkbank, kampanyaya katılım sağlanan günden sonraki ilk ekstreye kadar geçen süreyi kampanyanın birinci ayı olarak kabul ediyor. Örnek vermek gerekirse; kampanya kapsamında mesaj atması gereken Halkbanklıların 1.00 TL Paraf Para kazanmak için 10.000 yazıp boşluk bıraktıktan sonra 123456 gibi olan kredi kartının son 6 hanesini mesaja ekleyip göndermesi gerekiyor.

İlgili Makaleler