Ekonomi

Halkbank salgın sonrası başvuru yapanlara 30 bin TL kredi desteği sağlıyor!

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgını ülkeleri ekonomik olarak da etkiledi. Bu nedenle kamu ve özel bankalar vatandaşlar için çeşitli kredi kampanyaları başlattılar. Halkbank tarafından yapılan açıklamada salgın sonrası başvuruda bulunan vatandaşlara 30 bin TL kredi desteği sağlanacağı duyuruldu. Peki, Halkbank kredi ödeme şartları nelerdir?

Çin Wuhan’dan dünyaya yayılan corona virüsü salgınının ekonomik etkileri nedeniyle kamu bankaları vatandaşlara kredi desteği sağlıyorlar. Halkbank bu kapsamda yaptığı açıklamada, başvuru yapan vatandaşlara 30 bin TL kredi desteği sağlayacağını duyurdu. Bankadan yapılan açıklamada konuya ilişkin olarak, “Küresel pademiden normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile birlikte; müşterilerimizin mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanmasının amacıyla aylık %0,99’dan başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle 30.000 TL’ye kadar Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi hizmete sunulmuştur.” denildi.

Tutar ve Ödeme Koşulları

Dilerseniz anlaşmalı firma ve/veya bayilerinden alınan proforma fatura/kesin fatura ile 30.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %0,99 faiz oranıyla ya da Bankamız müşterisi olup anlaşmalı olmayan firma/bayi/mağazadan alınan proforma fatura/kesin fatura ile %1,29 faiz oranıyla kullanabilirsiniz.


Kredi ödemelerinizi; aylık eşit taksitli olarak yapabilirsiniz.

Nasıl Faydalanabilirim?

Başvurularınızı buraya tıklayarak ya da en yakın Halkbank Şubemizi ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.
Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, proforma fatura veya kesin fatura ile en yakın Halkbank Şubesi’ni ziyaret ederek kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi başvuru tutarınızın en fazla proforma / kesin fatura değeri kadar olması gerekmektedir.

Anlaşmalı firmaları görmek için tıklayınız.

İlgili Makaleler