Genel

Halkbanklı Olan Herkesin SMS Atması Yetiyor; Anında Hesaplara 1.000 TL Para Geçiyor! Tek Bir SMS İle Anında 1.000 TL Kazanmak İçin…

Bankaların kazandıran sistemleri en çok kredi kartları ve faizli vadeli hesaplarda kendilerini gösteriyor. Kredi kartı harcamalarına çeşitli hediyeler veren bankalar hem kendi kartlarının kullanımını artırmayı hem de banka müşterilerine kazandıran avantajlı kampanyalar sunmayı amaçlıyor. O bankalardan biri olan Halkbank ise, 1.000 TL hediye edeceği bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Bir kamu bankası olması nedeniyle kamu çıkarları prensipleriyle hareket eden Halkbank, kampanyalarından kredilerine kadar oldukça avantajlı hizmetler sağlamaya devam ediyor. Kredi kartı kullanım sözüne 1.000 TL hediye edecek olan Halkbank, kampanyaya katılım için sadece bir SMS atmayı yeterli buluyor. Öte yandan Halkbank, yeni gözde kampanyasına ilişkin tüm detayları da açıklamış bulunuyor.

Halkbank, Harcama Sözü Verene 1.000 TL Hediye Ediyor

Kendi bankası aracılığıyla sunduğu Paraf kredi kartı müşterilerine kazandıran bir kampanya ile seslenen Halkbank, 12 ay boyunca aklık kredi kartı ekstresi limitini tutturmaya söz veren her müşterisine, verdiği sözün değerinde ParafPara hediye ediyor. TL değerinde olan bu ParafPara’lar bir sonraki alışverişlerde kullanılarak, Halkbanklıların avantajlı alışveriş yapmasını sağlıyor. Bu kampanya kapsamında 1.000 TL’ye varan ParafPara hediye eden Halkbank; 12 ay boyunca her ay 2.500 TL harcama sözü veren Paraflılara 150 TL, her ay 5.000 TL harcama sözü veren Paraflılara 300 TL, her ay 7.500 TL harcama sözü veren Paraflılara 500 TL ve her ay 10.000 TL harcama sözü veren Paraflılara ise 1.000 TL ParafPara hediye ediyor.

1.000 TL ParafPara İçin Tek SMS Yetiyor

Halkbank’ın katılım şartı koyduğu sözüne ParafPara hediye kampanyası için kampanyaya katılmak isteyen banka müşterilerinin SMS atması gerekiyor. Bu konuyla ilgili Halkbank’tan yapılan açıklamaya göre, harcama sözünün miktarını yazıp boşluk bıraktıktan sonra Paraf kredi kartının son 6 hanesini ekleyip 3404 numaralı kısa mesaj hattına SMS atmak yeterli oluyor. Örnek vermek gerekirse 1.000 TL ParafPara hediyesi kazanmak için “10000” yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp, “123456” şeklinde Paraf kredi kartının son 6 hanesini ekleyip 3404 kısa mesaj göndermek gerekiyor. Üstelik bu kampanyadan kazanılan hediye ParafPara’lar 12 ay sonra değil, anında Halkbanklıların hesabına geçiyor.

İlgili Makaleler