Ekonomi

Halkbank’tan Polisler İçin 100 Bin Liraya Kadar Kredi Kampanyası

Halkbank tarafından Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle 100 bin liraya kadar kredi kampanyası devreye alındı. Bu kredi kullananlar 3 ay ertelemeli ödeme yapabilecek.

Halkbank tarafından çok önemli bir açıklama yapılarak “Kredi 155 İhtiyaç Kredisi” başlığı ile bir kampanya paylaşıldı. Bu kampanya kapsamında düşük faizli 3 ay geri ödemesiz 100 bin liraya kadar kredi verileceği ifade edildi.

YAPILAN AÇIKLAMA

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan personellere 100 bin TL ‘ye kadar düşük faizle verilecek ihtiyaç kredisi için duyuru şu şekilde yayımlandı:

“Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı tüm hizmet birimlerinde çalışan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %0,95 faiz oranı ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredimizdir.

Dilerseniz 100.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %0,95 faiz oranıyla tahsis ücretli olarak kullanabilirsiniz.”

KREDİ AVANTAJLARI

Emniyet mensupları için devreye alınan kredide bazı avantajlar da belirtildi. Buna göre eşit, artan , azalan ve 3 aya kadar geri ödemesiz ile serbest ödemeli taksitler şeklinde kredi verileceği belirtildi. Bu avantajlar şu şekilde oldu:

Aylık eşit taksitli,
Artan taksitli,
Azalan taksitli,
3 aya kadar ödemesiz dönemli,
Serbest ödemeli

GERİ ÖDEME DETAYLARI

Çekilen kredi ve geri ödemesine ilişkin yapılan banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Ürüne ait faiz oranı, Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, Hayat Sigortası yaptırmayı, Bankamız Kredi Kartını talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.

(Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 15.000 TL 60 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 46,62 TL’ dir.)

Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Halkbank tarafından devreye alınan kredi kampanyasına başvurular ise Halkbank şubeleri aracılığı ile yapılacaktır.

İlgili Makaleler