Ekonomi

Halkbank’tan sosyal hayatı destek kredisi! 30 bin TL nakit veriliyor

Halkbank vatandaşların mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanması amacıyla 30 bin nakit kredi sağlayacağını duyurdu. Peki, kredi faiz oranları ve ödeme koşulları nelerdir? İşte cevabı

Corona virüsü salgını nedeniyle kamu ve özel bankalar çeşitli kredi destekleri sağlıyorlar. Bu kapsamda Halkbank vatandaşların mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanması amacıyla 30 bin nakit kredi sağlayacağını duyurdu. Resmi internet sayfası üzerinden açıklama yapan banka, “Küresel pademiden normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile birlikte; müşterilerimizin mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanmasının amacıyla aylık %1,09’dan başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle 30.000 TL’ye kadar Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi hizmete sunulmuştur.” İfadelerini kullandı. Peki, kredi faiz oranları ve ödeme koşulları nelerdir?

Halkbankası’nın kredi tutar ve ödeme koşulları açıklamaları:

Tutar ve Ödeme Koşulları

Dilerseniz anlaşmalı firma ve/veya bayilerinden alınan proforma fatura/kesin fatura ile 30.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,09 faiz oranıyla ya da Bankamız müşterisi olup anlaşmalı olmayan firma/bayi/mağazadan alınan proforma fatura/kesin fatura ile %1,39 faiz oranıyla kullanabilirsiniz.

Kredi ödemelerinizi; aylık eşit taksitli olarak yapabilirsiniz.

Nasıl Faydalanabilirim?

Başvurularınızı buraya tıklayarak ya da en yakın Halkbank Şubemizi ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, proforma fatura veya kesin fatura ile en yakın Halkbank Şubesi’ni ziyaret ederek kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi başvuru tutarınızın en fazla proforma / kesin fatura değeri kadar olması gerekmektedir.

İlgili Makaleler