Gündem

Hangi İllerimizde Seyahat Yasağı Sonlandı? Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanarak Covid-19 gündemine dair konuları ele aldı. Erdoğan, kabine toplantısından sonra gerçekleştirdiği basın toplantısında seyahat yasağına dair önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında, daha önce seyahat yasağının kaldırıldığı illere 9 şehrimizin daha eklendiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısının ardından gerçekleştirdiği basın toplantısın, Türkiye’nin güncel durumuna dair değerlendirmelerini ve yeni kararları kamuoyuyla paylaştı. Erdoğan, seyahat yasağının sonlandırıldığı illere, 9 yeni şehrimizin daha eklendiği kaydetti.

9 ŞEHRİMİZİN SINIRLANDIRILMASINI SONA ERDİRDİK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seyahat yasağına dair aktardığı gelişmeler ise şu şekilde:

“Geçtiğimiz hafta 7 ilimizdeki şehirler arası giriş çıkış sınırlandırmasını sonlandırmıştık. Bu haftada yaptığımız değerlendirmede 9 şehrimiz için daha şehirler arası giriş çıkış sınırlandırmasını sona erdirmeyi kararlaştırdık. Bunlar; Adana, Diyarbakır, Mardin, Trabzon, Ordu, Denizli, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Tekirdağ illerimizdir.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler