Özel sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

Hasta danışmanı alımı yapılacak!

İstanbul’da bulunan Özel Erdem Hastanesine hasta danışmanı alımı yapılacak. Hasta Karşılama ve Yönlendirme Yetkilisi olarak Özel Erdem Hastanesi Çakmak şubesine alınacak danışman personeller için, şu bilgilere yer verildi;

İŞ TANIMI

“İnsana Hizmet Erdemdir” misyonuyla 1994 yılından bu yana faaliyette olan Erdem Sağlık Grubu; hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, eğitimli personeli ve sunduğu kaliteli hizmet anlayışıyla hastalarını buluşturmayı hedefleyerek; 3 hastane, 1 tıp merkezi, 2 diyaliz merkezi ve 1 ağız-diş sağlığı merkezi ile hizmet vermektedir.

Kariyerinde fark yaratmak istiyorsan, insanları mutlu etmek seni de mutlu ediyorsa, bu dinamik ekibin bir parçası olmak istiyor ve aşağıdaki nitelikleri sağlıyorsan seni ailemizde görmek için sabırsızlanıyoruz!
Özel Erdem Hastanesi Çakmak şubemizde değerlendirmek üzere;

GÖREV TANIMI:

Hastaları güler yüzle karşılayarak, ilgili yönlendirmeleri yapacak,
Hastalara gideceği birimlere ulaşması için eşlik edecek,
Hastaların işlemleri yapması için gerekli organizasyonu sağlayacak,
Hasta memnuniyetini sağlamak odaklı çalışacak,

ARANAN NİTELİKLER

Tercihen Ön lisans ya da Lisans öğrenciliği devam eden,
Etkin iletişim becerilerine sahip,
Kişisel görünümüne ve bakımına önem veren,
Ekip çalışmasına yatkın ve proaktif düşünebilen,
Hasta Hizmetleri departmanımızda Hasta Karşılama ve Yönlendirme Yetkilisi olarak görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Başvuru linki; https://www.yenibiris.com/is-ilani/hasta-karsilama-ve-yonlendirme-yetkilisi/908864?utm_source=Indeed&utm_medium=organic&utm_campaign=Indeed

 

İlgili Makaleler