İşkur İş İlanları

Hasta kabul-kayıt görevlisi olmak isteyenler için KPSS şartsız alımlar başladı!

Türkiye’de corona virüsü salgını nedeniyle sağlık sektöründe alımlar arttı. Kurumlar 2020 yılı içerisinde istihdam edeceği personeller için İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Sağlık Bakanlığının 14 bin işçi alımından sonra, özel hastaneler en az ilkokul mezunu, KPSS şartsız hasta kabul kayıt elemanı arıyorlar. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar için ilan detayları haberimizde…

Türkiye’de yaşanan corona virüsü salgını nedeniyle en çok personel alımı yapan kurumların başında hastaneler geliyor. Özel hastaneler İŞKUR üzerinden hasta kabul kayıt görevlisi alımına başladılar. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı şartı aramayan kurumlara en az ilkokul mezunu olan vatandaşlar başvurularını online olarak gerçekleştirebilirler.

Hasta Kayıt Kabul Görevlisi Olmak İçin Genel Başvuru Şartları

En az ilköğretim mezunu

Sağlık sektöründe deneyimi olan ya da deneyim kazanmak isteyen,

İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,

Hizmet ve çözüm odaklı,

Ekip çalışmasına yatkın,

Provizyon ve fatura işlemlerine hakim,

MS Office programlarına hakim,

Görevini yapmasında herhangi bir sağlık sıkıntısı olmayan (Engelli adaylar için özellikler ilanların içerisinde aktarılmıştır)

Giyimine özen gösteren, güler yüzlü.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir