İşkur İş İlanları

Hastaneler için KPSS şartsız hasta kabul ve kayıt görevlisi alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) hastanelerde çalışmak isteyen vatandaşlar için yeni ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Kurum tarafından yayınlanan son ilanlarda, İstanbul ve Antalya illeri için hasta kabul ve kayıt görevlisi alımı yapılacağı görüldü. Peki hasta kayıt ve kabul görevlisi alımlarında KPSS şartı aranıyor mu? Son başvuru tarihi ne zaman? İşte detaylar…

Özel hastaneler personel ihtiyaçlarını gidemek için İŞKUR üzerinden ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden hastanelerde hasta kayıt ve kabul görevlisi olarak çalışmak isteyen vatandaşları sevindirecek 2 ilan yayınlandı. Antalya ve İstanbul illerinde KPSS şartsız hasta kayıt ve kabul görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. En az lise mezunu Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı olmayan adayların da başvuru ilanlara adaylar, başvurularını İstanbul için 6 Haziran 2020, Antalya için ise 9 Haziran 2020 tarihlerine kadar tamamlayabilirler.

HASTA KAYIT VE KABUL GÖREVLİSİ GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) hasta kabul ve kayıt görevlisi personel alımı ilanı genel başvuru şartları şöyle:
-En az ilköğretim mezunu
Sağlık sektöründe deneyimi olan ya da deneyim kazanmak isteyen,

-İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,

-Hizmet ve çözüm odaklı,

-Ekip çalışmasına yatkın,

-Provizyon ve fatura işlemlerine hakim,

-MS Office programlarına hakim,
-Görevini yapmasında herhangi bir sağlık sıkıntısı olmayan (Engelli adaylar için özellikler ilanların içerisinde aktarılmıştır)

-Giyimine özen gösteren, güler yüzlü.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler