EkonomiGündem

Hazine Bakanı Albayrak Müjdeli Bir Haberi Daha Duyurdu

Bakan Albayrak yaptığı açıklamalarında ücretli öğretmen ve usta öğreticilerin ek ders ücretlerinin süreç boyunca ödenmeye devam edileceğini belirtmişti. Bakan Albayrak Kur'an kursu öğreticilerinin de ek ders ücretinin ödeneceğini belirtti.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak corona virüsü sürecinde mağduriyet yaşayan ya da belirsizliğe düşen vatandaşların taleplerini yerine getirmeyi sürdürdüklerini belirtti.

MÜJDEYİ VERDİ

Bakan Albayrak açıklamalarında Kur’an kursu öğreticilerinin de ek ders ücreti ödemelerini bu süreç boyunca yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dün yaptığı açıklamada yeni tip corona virüsü (Kovid-19) salgınından etkilenen ücretli öğretmen ve usta öğreticilerin ek ders ücretlerinin süreç boyunca ödenmeye devam edileceğini bildirmişti.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Bakan Albayrak Ekonomik İstikrar Kalkanı ile Kovid-19 salgınında etkilenen meslek gruplarının taleplerini yerine getirmeye devam ettiklerini ifade etmişti.

ÖDENMEYE DEVAM EDECEK

Konu ile ilgili olarak Bakan Albayrak açıklamalarında “Ücretli öğretmenlerimizin ve usta öğreticilerimizin ek ders ücreti ödemelerini de bu süreç boyunca yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir