Gündem

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak’tan Müjdeli Açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak çok önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak açıklamalarında önce bu salgının üstesinden gelineceğini bunu yaparken de ekonomiyi üretimi ayakta tutacaklarını ifade etti.

Türkiye’nin corona virüsü önlemleri kapsamında ekonomisini ayakta tuttmak için peş peşe destek paketleri devreye alındı. Bu bağlamda konu hakkında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak açıklamalarında bu salgının atlatılacağını ekonomiyi ve üretimi ayakta tutacaklarını ifade etti. Bakan Albayrak’ın açıklamalarının detaylarını haberimizin devamında okuyucularımızla paylaşıyoruz…

Corona virüsü önlemleri kapsamında kamu bankaları aracılığıyla daha önce 10 bin liraya kadar nakit desteği verileceğini duyuran Bakan Albayrak yeni yaptığı açıklamada Türkiye’nin ekonomisi hakkında sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

BAKAN ALBAYRAK’IN AÇIKLAMALARI

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Bakan Albayrak açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Önce bu salgının üstesinden geleceğiz. Bunu yaparken ekonomimizi, üretimimizi ayakta tutacağız. Sadece salgının etkilerini gidermek için değil, sonrasında oluşacak yeni dünya düzeninde en güçlü şekilde yerimizi almak için çok daha fazla çalışacağız.”

İşte o paylaşım:

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir