Ekonomi

Hepsiburada ‘dan Alışveriş Yapacaklar! Beklenen O Kampanya Başladı!

Hepsiburada’ dan kurban bayramı alışverişi yapacak vatandaşlar için yüzleri güldürecek bir kampanya başladı. World kredi kartı ile birlikte hazırlanan bu kampanya bugünden itibaren 31 temmuz tarihine kadar geçerli olacak. her 500 TL alışverişte 50, 1000 TL alışverişte 75 TL kazandıran bu kampanya ayrıca world pay ile yaparsanız ek 25 TL puan dağıtıyor. İşte kampanyanın detayları…

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya yalnızca bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez Worldpuan kazanabilir.

Bir müşteri World Pay kampanyası ile en fazla 25 TL, “Hepsiburada’da 75 TL’ye varan Worldpuan” kampanyası ile birleştirilmesi durumunda toplamda en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.

Toplam 100 TL Worldpuan kazanmak için “Hepsiburada’da 75 TL’ye varan Worldpuan” ve “Hepsiburada’da World Pay ile 25 TL ek Worldpuan” kampanyalarının her ikisine de World

Mobil’den katılım yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da Worldpuan kazanılmaktadır.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 6 Ağustos 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 5 Eylül 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 6 Eylül 2021 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, Worldpuan kazanımı olmayacaktır.

Kampanyaya Altın ve Hesaba Altın kategorisindeki altın alışverişleri dahil değildir.

Kampanyaya Hepsiexpress’ten yapılan alışverişler dahil değildir.

Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın almanız durumunda, satın aldığınız ürünlerden biri geçerli olmayan kategorilerden birine dahilse, diğer ürünler için kampanyadan yararlanamazsınız.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.

World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

World Pay ile ödeme World Mobil’in 3.2.1 ve üzeri versiyonlarında, Yapı Kredi Mobil’in 3.8.0 ve üzeri versiyonlarında desteklenmektedir.

Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Kampanya stoklar ile sınırlıdır.

İlgili Makaleler