Gündem

Herkes BİM, A101, ŞOK’u Beklerken Asıl İndirim Hamlesi Migros’tan Geldi! Pirinç, Kıyma, Ayçiçek Yağı, Sebze, Meyve Hepsi İndirime Girdi!

Merak ile beklenilen hafta sonu indirimlerini bir bir açıklamaya başlamış olan marketler, avantajlı kampanyaları ile vatandaşların karşısına çıkmaya başladı. Bu konuda bir hamle yapan Migros marketleri ise, temel gıda ürünleri ve ayçiçek yağlarının fiyatlarını indirdi. Migros indirimleri arasında ayçiçek yağından karpuza; kıymadan patlıcana kadar pek çok ürün yer aldı.

Dev bir indirim kampanyası ile müşterilerinin karşısına çıkan Migros marketleri, “Birlikten Berekete” isimli kampanyasını müşterileri ile buluşturdu. Bu kampanyadan sadece Money Kart veya Money Bonus ile alışveriş yapan müşterilerini yararlandıracak olan Migros marketleri, ürünlerin indirimli fiyatlarını da açıkladı.

Migros’ta Birlikten Berekete İndirimleri Başladı

Müşterilerinin karşısına ‘Birlikten Berekete’ kampanyası ile çıkan Migros marketleri, bu haftanın indirimlerini açıkladı. 30 Mayıs’a kadar devam edecek olan indirimlerinde temel gıdadan temizlik malzemelerine kadar indirim sağlayan Migros marketleri, indirimli satışlarına başladı. Migros’tan gerçekleştirilen indirim duyurusuna göre, Uzman Kasap Dana Kıyma 400 gram ürünü 39,95 TL’ye indi. Bu hafta Eker Efsane Yoğurt 1250 gram ürününü 24,95 TL’ye düşüren Migros marketleri, Vita Bitkisel Susuz Margarin 1 Litre ürününü 49,50 TL’ye indirdi. Sebze ve meyvelerde de indirime giden Migros marketleri, papaz eriğin kilogramını 14,95 TL’ye düşürürken, kuru soğanın 3 kilogramını 3,89 TL’ye; hıyarın kilogramını 3,99 TL’ye; çarliston biberin kilogramını 5,95 TL’ye; kemer patlıcanın kilogramını 8,75 TL’ye; karpuzun kilogramını ise 4,95 TL’ye çekti. Öte yandan Migros marketlerinde Domestos Çamaşır Suyu 3.5 Kg ürünü de 29,90 TL’ye düştü.

Ayçiçek Yağı Fiyatları Da Düştü 

Sadece Money Kart veya Money Bonus ile alışveriş yapan müşterilerine indirimli fiyatlardan satış gerçekleştireceğini açıklayan Migros marketleri, ayçiçek yağlarını da indirimli ürünleri arasına ardı. Bu haftadan 30 Mayıs’a kadar geçerli olacak indirimleri doğrultusunda Yudum Ayçiçek Yağı 1 Litre ürününü 49,90 TL yerine 42,90 TL’ye satışa çıkaran Migros marketleri, Orkide Ayçiçek Yağı 3 Litre ürününü ise 129,90 TL yerine 109,90 TL’ye satmaya başladı. Ayrıca Migros marketlerinde, Yudum Ziyafet Ayçiçek Yağı 2 L Pet ürünü de 83,69 TL’ye düştü.

İlgili Makaleler