EkonomiKamu Haberleri

Hızlı kredi kampanyası ile 50 bin liraya kadar anında kredi

Hızlı kredi kampanyası başlatıldı. Bu kredi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli 50 bin liraya kadar kredi verildiği belirtildi. Bu kredi kampanyasına SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitesi üzerinden başvuru yapılabildiği belirtildi. Bununla birlikte kredinin Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabileceğiniz vurgulandı.

FAİZ ORANLARI

Konu ile ilgili olarak 15 bin lira kredi için aylık ödeme 597 lira oluyor. Ayrıca 36 ay vade imkanı sağlanıyor ve 78,75 lira tahsis ücreti ile aylık faiz oranı yüzde 1,75 oluyor.

BAŞVURU DETAYLARI 

Söz konusu kredi kampanyasına başvuru yapacak olan vatandaşlar başvurularını Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan üye olarak, Halkbank.com.tr üzerinden ise üye olmadan aşağıdaki link üzerinden başvuru yapılabileceği beliritldi. Onaylanan başvurunuzu Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.

BİLİNMESİ GEREKENLER 

Kredi hakkında bilinmesi gerekenler ise şöyle oldu:

En az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir.

eğerlendirme sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından da takip edebilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz.

Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Başvuru ve detaylar için TIKLAYIN.

İlgili Makaleler