İşkur İş İlanları

Huzurevlerine Sınavsız Personel Alımı Yapılıyor ! En Az İlkokul Mezunu

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile peş peşe ilanlar yayımlandı ve ilanda huzurevlerine personel alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca ilana en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden peş peşe ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Türkiye genelinde birçok şehre huzurevlerine personel alımı yapılıyor. Söz konusu ilan kapsamında en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

ARANAN ŞARTLAR

Söz konusu personel alımı için adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. İşte adaylarda aranan şartlar:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– İŞKUR ‘a kayıtlı olmak,

– En az ilkokul mezunu olmak (Ön lisans ve lisans mezunlarından yapılan alımda, kadronun gerektirdiği bölümlerden mezun olmak. )

– Başvuru yapacağı görevi yapmasına engel sağlık sorunu olmaması,

İŞKUR Üzerinden Personel Alımı
İŞKUR Üzerinden Personel Alımı

– Personel alımı kapsamında erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş , yedek sınıfa geçirmiş olmak.

– Yaşlılarla iletişimi iyi olması,

– Vardiyalı çalışabilecek olması,

– Sabırlı, güler yüzlü olmak

BAŞVURU DETAYLARI

Personel alımı ilanına başvuru yapacak olan adaylar işlemlerini aşağıdaki link üzerinden yapacaklardır. Adaylar açılan sayfada işyeri ünvanı bölümüne huzurevi yazarak ilanlara ulaşabileceklerdir. Buna göre e-Devlet ile giriş bölümünden başvuru işlemleri yapılacaktır.

İlanın detayları için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir