Gündem

İBB Başkanı İmamoğlu Duyurdu ! Corona Virüsü Nedeniyle İptal Edildi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yaptığı açıklamalarında corona virüsü sebebi ile etkinliklerin iptal edildiğini ifade etti.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından corona virüsü hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İmamoğlu İstanbul’da toplu taşımada alınan hijyen önlemlerini inceledi ve bunun ardından gazetecilere çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

YAPILAN AÇILAMA

İBB Başkanı İmamoğlu açıklamalarında ay sonuna kadar toplu etkinliklerin iptal edildiğini ifade ederek şöyle devam etti:

“Tiyatrolarımıza dair tedbir alma konusunda karar verdik. Önümüzdeki ay sonuna kadar Cemal Reşit Rey gibi toplu etkinliklerin yapıldığı alanlardaki etkinlikleri mart sonuna kadar iptal etme kararı aldık. İSMEK’te insanların toplu eğitim aldıkları yerler. İSMEK’deki eğitimlerin iptali ile ilgili de ay sonuna kadar vatandaşlarımızı bilgilendireceğiz.”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu

Ayrıca İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu açıklamalarında “Bugün öğleden sonra 39 ilçe belediyesini davet ettik. Belediye olarak bir çalışma yürütüyorlar. İrtibat kurmamız gereken tüm kurumlarla. Cemal Reşit Rey başta olmak üzere ay sonuna kadar tiyatro ve bunun gibi etkinlikleri iptal ettik. Eğer normalleşirse devam edeceğiz. İBB’ye ait müzelerin toplu gezilmesiyle ilgili duyurumuz yapılacak. Onları da iptal edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Konu hakkında herhangi bir gelişme olduğunda okuyucularımızla paylaşacağız…

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir