Gündem

İBB Başkanı İmamoğlu’ndan Çok Önemli Atatürk Heykeli Talimatı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bayrampaşa Belediyesini ziyaret ederek belediye binası önündeki meydan düzenlemesinde kaideye oturtulan Atatürk heykeli hakkında çok önemli talimat verdi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilçe belediyesi ziyaretlerine Bayrampaşa ile devam etti ve burada önemli talimatlar verdi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner tarafından, belediye binası girişinde karşılanan İBB Başkanı İmamoplu Aydıner’in İstanbul’un en deneyimli belediye başkanlarından biri olduğunu belirtti.

EKREM İMAMOĞLU’NUN AÇIKLAMALARI

Ayrıca İBB Başkanı İmamoğlu açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Bayrampaşa’da iş birliği yapacağımız hangi konular var, hızlı hareket etmemiz gereken hususlar neler? Bu kapsamda uyumlu bir çalışmayı hedefliyoruz. Başkanımız; öngördüğü, geçmişten bugüne var olan işleri ve bundan sonraki hedeflerinde işbirliği açısından İBB gündeminde olması gereken konuları bize aktaracak”

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ise Ekrem İmamoğlu ve ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı:

“İstanbul’un ilçeleri içerisinde Bayrampaşa’nın özel bir yeri var. Özellikle demografik yapımızla Rumelili hemşehrilerimizin ağırlıklı olduğu bir ilçe. Hem Anadolu hem de Rumeli kültürünün ikisinin bir arada olduğu nadide ilçelerden bir tanesiyiz. Bu nedenle, buradaki projelerimiz çok fazla önem arz ediyor. Rumelili hemşehrilerimiz bu mevzuda biraz sabırsızdır. Sorunların ve projelerin biran önce yapılmasını, hayata geçirilmesini isterler. O nedenle, bugünkü ziyaretiniz bu açıdan da bizim için çok anlamlı”

İBB Başkanı İmamoğlu'ndan Talimat
İBB Başkanı İmamoğlu’ndan Talimat

İMAMOĞLU’NDAN TALİMAT

İmamoğlu daha sonra ilçeyi gezdi ve incelemelerde bulundu. Belediye önündeki meydan düzenlemesinin zemin kaplamasını beğenmeyerek müteahhit firma yetkilisine İmamoğlu “Ben de inşaatçıyım. Böyle hak ediş olmaz” dedi ve zeminin yenilenmesi istedi.

Bu konu hakkında İBB Başkanı “Elyaf bronza dönüşsün. Buranın dinamik bir nüfusu var, gençliği yansıtan bir çalışma yapılabilir” diyerek meydana konulan ve elyaf malzeme kullanılarak yapılan Atatürk heykelinin bronz olarak değiştirilmesi talimatını verdi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir