Personel Alımı

İBB kariyer ile işçi alımı başvuruları başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan Hamidiye Kaynak Suları işçi alımı yapacak. İBB işçi alımı başvuruları başladı ve başvuruları İBB Kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılacak. İşçi alımına ilişkin yayınlanan ilan detayları şöyle;

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan Hamidiye Kaynak Suları Ticaret Anonim Şirketi İŞKUR sayfası üzerinden yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. İlana göre Hamidiye su tesislerinde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen kadrolara belirtilen sayılarda işçi alımı yapılacak.

Alınacak işçiler, Hamidiye Su A.Ş’de daimi olarak çalıştırılacaklardır. Peki, İBB Hamidiye işçi alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Hangi mesleklerden işçi alımı yapılacak? Hamidiye işçi alımı için başvurular nereye nasıl yapılacak? İşte tüm detaylar…

HAMİDİYE SU İŞÇİ ALIM İLANI

İBB Hamidiye Kaynak Suları Ticaret Anonim Şirketi tarafından 10 operatör, 2 yükleme personeli, 4 elektrik bakım personeli, 3 mekanik bakım personeli ve 2 forklift operatörü olmak üzere toplam 19 daimi işçi alımı yapılacaktır.

İBB İŞÇİ ALIMI BAŞVURU EKRANI

İşçi alımı başvuruları İBB’ye ait https://kariyer.ibb.istanbul/ internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvurular başlamış olup, adayların, belirtilen başvuru ekranından en geç 9 Ekim 2020 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.
Kadrolara göre aranan şartlar ise şöyle;

OPERATÖR ALIMI

Toplam 10 adet operatör alımı yapılacak olup, bu meslek ile ilgili başvuru yapacak olan adayların MYO veya teknik lise mezunu olmaları, bardak su ve 2,5 LT pet su hatlarında çalışabilecek düzenli ve disiplinli olmaları aranmaktadır.

YÜKLEME PERSONELİ ALIMI

Toplamda 2 adet yükleme personeli alımı yapılacak olup adayların bu meslek ile ilgili 1-3 yıl arasında deneyim sahibi olmaları ve en az lise mezunu olmaları gerekmektedir.

ELEKTRİK BAKIM PERSONELİ ALIMI

Toplam 4 adet elektrik bakım personeli alımı yapılacak olup adayların mesleği ile ilgili en az 3-5 yıl iş deneyimi olmaları ve elektrik bölümlerinden en az teknik lise mezunu olmaları gerekmektedir.

MEKANİK BAKIM PERSONELİ ALIMI

Toplam 3 adet mekanik bakım personeli alımı yapılmakta olup adayların en az 3-5 yıl iş deneyimi olmaları ve Makine yüksek okulların mekanik, Mekatronik ve benzeri bölümlerinden en az teknik lise mezunu olmaları gerekmektedir.

FORKLİFT OPERATÖRÜ ALIMI

Toplam 2 adet forklift operatörü alımı yapılacak olup adayların lise mezunu olmaları ve G sınıfı ehliyeti veya forklift kullanma belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Yukarı belirtilen kadrolarla ilgili yayınlanan resmi ilanı görüntülemek ve daha fazla bilgi edinmek için BURAYA TIKLAYINIZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hamidiye Kaynak Suları Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş Mithat Paşa Mah. Selanik Bulvarı No: 1 Kemerburgaz-Eyüpsultan/İSTANBUL
Telefon: 0212 360 17 45

E-Posta: bilgi@hamidiye.istanbul KEP E-Posta: hamidiyekaynaksulari@hs01.kep.tr

İlgili Makaleler