İşkur İş İlanları

İBB KPSS şartsız tam 99 personel alımı yapacağını duyurdu!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız tam 99 personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yapılan duyuruda, İBB kadrosuna daimi olarak istihdam edilmek üzere İsper tarafından 11-16 Şubat 2020 tarihleri arasında 99 personel alımı yapılacağı bildirildi. İsper personel alımı başvuruları online yapılacak olup başvuru esnasında belge istenmeyecektir. Peki, İBB İsper aracılığı ile hangi kadrolara personel alacak? İŞ başvurusu nereye nasıl yapılacak? Tüm detaylar bu haber içeriğinde ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan İstanbul Personel Yönetim A.Ş 11 Şubat’ta Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre İsper, İBB kadrosuna 99 personel alımı yapacak. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ kategorisinde yayınlana ilana göre başvurular, aşağıda belirtilen adrese online yapılacaktır.

HANGİ MESLEKLERDEN PERSONEL ALINACAK?

Lise mezunu 6 tekniker, 30 kariyer danışmanı, 60 veterinerlik hizmetleri personeli ve önlisans mezunu 3 tıbbi görüntüleme/radyoloji teknikeri olmak üzere toplamda 99 personel alımı yapılacaktır.

İBB personel alımı başvuruları 11 Şubat’ta başlamış olup, 16 Şubat 2020’de sona erecektir. Başvurular online yapılacak olup, adayların iş başvuru kayıtlarını belirtilen tarihler arasında başvuru@isper.istanbul adresine yapmaları gerekmektedir. Başvuru esnasında belge istenmeyecektir.

Başvuru şartları ve diğer tüm detayları öğrenmek için burayı tıklayınız

İSPER A.Ş KİMDİR?

İsper AŞ on iki bini geçen çalışanıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sağlık ve sosyal alanlarındaki projelerine kaliteli hizmet ve profesyonel iş gücü desteği sağlayan, önemli bir organizasyon gücüne sahiptir.

İsper AŞ hizmetlerini, İstanbul’da yaşayan tüm vatandaşlarımıza ayrım gözetmeksizin sürdürmektedir. Bunları gerçekleştirirken kapsamlı ve kolay bir şekilde ulaştırmak, kişilerin fiziksel ve psikolojik sağlık bütünlüğüne katkı sağlamak, ihtiyaç duyan kesimlere sağlık ve sosyal hizmetler alanında gerekli koordinasyon ve yönlendirmeleri yapmak, çevre ve halk sağlığı konusunda gereken önlemleri almak, eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle tüm çalışmalarını her an, her yerde ve herkesin hizmetine sunabilmek amacını benimseyerek “ Hizmette Güven” prensibini dikkate alıp bu gaye ile hareket etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir