Personel Alımı

İbni Sina Araştırma ve Uygulama Hastanesine 134 hasta ve yaşlı bakım elemanı alınacak!

Ankara Üniversitesi İbni Sina Araştırma ve Uygulama Hastanesi ortaöğretim (lise) mezunu 134 hasta ve yaşlı bakımı alım ilanı!

Ankara Üniversitesi İbni Sina Araştırma ve Uygulama Hastanesi personel alımı için yeni iş ilanı yayınlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un ‘’kamu iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre, En az ortaöğretim (Lise ve dengi okullar) mezunu 134 hasta ve yaşlı bakım elamanı alım yapılacak.

kamuisilanlari.net internet adresinde yayınlanan ilan detaylarına göre; İbni Sina Araştırma ve Uygulama Hastanesi personel alımı başvuruları KPSS şartsız ve sınavsız olacaktır.

KPSS’li ve KPSS’siz personel alımı yapan diğer kamu kurumlarının ve belediyelerin güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

HASTA VE YAŞLI BAKIM ELAMANI ALIM İLANI

Ankara Üniversitesi İbni Sina Araştırma ve Uygulama Hastanesi bay-bayan hasta ve yaşlı bakımı alımı için adayların en geç 16 Ekim 2020 tarihine kadar, aşağıda ki linke tıklayarak İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bunun için adayların,  ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından birinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bildirilen personel alım ilanı detaylarında şu bilgilere yer verilmiştir.

İSTENİLEN BELGELER

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’dan alınan başvuru sahiplerinin isimlerinin yer aldığı listeler ile kura çekiminden önce adayların ilan şartlarını taşıyıp taşımadıklarının tespit edilebilmesi amacıyla istenilen belgeler daha sonra (http://personeldb.ankara.edu.tr) internet adresinde yayımlanacaktır.

KURA İŞLEMLERİ VE SONUÇLARIN AÇIKLANMASI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından isimleri bildirilen ve başvurusu kabul edilen adaylar için 13/11/2020 tarihinde saat 09.00’da Ankara Üniversitesi İbni Sina Araştırma ve Uygulama Hastanesi Hasan Ali Yücel Konferans Salonu’nda noter huzurunda kura çekim işlemi yapılacaktır.

Kura çekimi işlemine başvuru sahipleri alınmayacak olup, kura çekimi http://youtube.com/ankuzef adresinden canlı olarak yayımlanacaktır.

Üniversite hastanesinin personel alımı ile ilgili yayınladığı resmi ilanı görüntülemek ve İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler