Personel Alımı

İl Özel İdaresi KPSS Puansız 20 Personel Alımı Yapacak! İşte İlana Dair Detaylar

Isparta İl Özel İdaresi, İŞKUR üzerinden personel istihdamı gerçekleştireceğini açıkladı. En az ilköğretim mezunu olması gereken adaylardan KPSS puanı istenmiyor. İl Özel İdaresi'nin ilanında bulunan gerekli şartlar ve istenen belgeler haberimizde bulunmaktadır...

Isparta İl Özel İdaresi, 20 adet personel istihdamı gerçekleştireceğini belirtti. Resmi Gazete’de yayınlanan ilanda, adaylar için gerekli şartlar ve müracaat için istenen belgeler bulunmaktadır. İşte, ilanda yer alan bütün detaylar…

GENEL ŞARTLAR

-T.C. vatandaşı olmak
-18 yaşından gün almış olmak
-Erkek adayların başvurusu kabul edilecektir
-Çetince BİM. de çalışacak beden işçisinin Çetince Köyünde, Ayvalıpınar BİM de beden işçisinin Ayvalıpınar Köyünde, Milas Mesireliğinde çalışacak beden işçisinin Yakaören Köyünde, diğerlerinin Isparta İl Merkezinde ikamet ediyor olması şartı aranacaktır.
-Kamu haklarından mahrum bulunmamak
-İlköğretim okulu mezunu olmak
-Çöp toplama, asfalt, su ve kanalizasyon tamiri vb. altyapı işlerinde deneyimli
-Kaynakçı olarak başvurulardan kaynakçılık belgesi istenecektir
-Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak

MÜRACAAT İÇİN İSTENEN BELGELER

-Nüfus kayıt örneği
-Kimlik fotokopisi
-Adli sicil kaydı
-Öğrenim durum belgesi
-Yerleşim yeri belgesi
-Kaynakçı olarak başvuran adaylar kaynakçılık belgesi getirecektir
-2 adet vesikalık fotoğraf

DİĞER AÇIKLAMALAR

-Müracaatı kabul edilen ve mülakat sonucu işe alınması uygun bulunan adaylar hakkında Güvenlik Soruşturması/ Arşiv araştırması yaptırılacak olup, Affa uğraşmış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzenlenen ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmama şartı aranacaktır.

-Müracaatı kabul edilen ve mülakat sonucu işe alınması uygun bulunan adaylardan, Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı bulunmadığına dair rapor istenecektir.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler