Gündem

İletişim Başkanı Altun’dan müjde açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası’nın açılışında Cuma günü bir müjde verileceği açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından medyada müjdenin ne olduğuna ilişkin olarak haberler yer almaya başladı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, müjde iddiaları hakkında sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün yaptığı açıklamalarda, “İnşallah Cuma günü tüm milletimize bir müjdeyi vermekle karşı karşıya olacağımızı tahmin ediyor ve buna inanıyorum. Şu anda bu müjdenin hayalleri rüyası içindeyiz. Cuma günü inşallah bu müjdeyi milletimize vermek suretiyle Türkiye’de yeni bir dönemin açılacağına şimdiden inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı. Erdoğan’ın bu açıklamasının ardından müjdenin ne olduğuna ilişkin haberler basında yer almaya başladı. Son olarak Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, müjde iddiaları hakkında açıklamada bulundu.

Spekülasyonlara kulak asmayın

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından yapılan paylaşımda, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Cuma günü vereceğini söylediği müjdeye ilişkin birtakım spekülasyonların yapıldığını görüyoruz. Lütfen bu spekülasyonlara kulak asmayın. Hep birlikte, heyecan içinde sayın Cumhurbaşkanımızın yarın yapacağı konuşmayı bekliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

İlgili Makaleler