Ekonomi

ING Bank’ın Akaryakıt Kampanyası İçin Son Başvuru Tarihi Yaklaşıyor! O Tarihe Kadar ING Mobil’i İndiren Herkes Anında 500 TL Kazanıyor!

Akaryakıt kampanyalarının en görkemlisi ING Bank ile Petrol Ofisi iş birliğinden geliyor. Petrol Ofisi’nden akaryakıt harcaması yapacak olanlara büyük bir fırsat sunan ING Bank, şartları yerine getiren banka müşterilerine 500 TL hediye ediyor.

Akaryakıt kampanyasını 1 Haziran 2022 tarihi itibariyle sonlandıracak olan ING Bank, kampanyaya başvuru yapan ilk 5.000 ING Banklıyı kampanyadan yararlanıyor. Bu kapsamdaki başvurular ise, ING Bank Mobil üzerinden gerçekleştiriliyor.

Kampanya 12 Ay Boyunca Devam Ediyor

Bir süredir devam eden ING Bank’ın akaryakıt kampanyası 1 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup, 1 Haziran 2022 tarihinde son buluyor. Yani ING Bank bireysel kredi kartı sahipleri bu süre içerisinde ING Mobil içerisinden kampanyaya katılabiliyor. Kampanya kapsamında 12 ay boyunca her ay 500 TL yakıt alımını ING kredi kartı ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden yapmaya söz veren ING Bank müşterileri, anında 500 TL kazanıyor. Kampanyaya katılım sağlanan tarihten itibaren ilk kampanyaya verilen tutarın tutturulduğu, yani sözün yerine getirildiği ayı birinci ay kabul eden ING Bank, devam eden 11 ay boyunca müşterisinin verdiği harcama tutarını tutturup tutturmadığını takipte tutuyor.

Sözünü Tutmayan Banka Müşterilerinden Hediye TL’ler Geri Alınıyor

Konuyla ilgili verilen 500 TL hediyeni geri alım sürecine ilişkin de detaylı bir bilgilendirme yayınlamış olan ING Bank, harcama sözünü tutmayan banka müşterilerinden kampanya bitiminde sözü tutulmayan aylara denk gelen tutarı belirli bir hesaplama formülü ile hesaplayarak geri alıyor. ING Bank’ın formüle de yer vardığı kampanyanın ilgili kısmında; “İlgili 12 ayın sonunda, 12 ay boyunca her ay ING Kredi Kartı’nız ile Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden mobil ödeme yaparak her ay en az 500 TL yakıt harcaması yapamamış olmanız halinde, harcama sözünüzü yerine getiremediğiniz aylar üzerinden hesaplama yapılarak “PO Harcama Sözü Geri Alım” açıklaması ile kartınıza borç yansıtılacaktır. Harcama sözünün karşılanamayan kısmı için yansıyacak borç için örnek hesaplama: kredi kartına kampanyaya istinaden yatırılan 500 TL. 5 ay harcama sözünü gerçekleştirmiş olmanız durumunda, harcama sözünü yerine getiremediğiniz 7 ay (12-5) için (500/12)*7= 291,6 TL şeklinde ücret yansır” ifadeleri yer alıyor.

İlgili Makaleler